SliderSliderSlider
ایونت رو

 

کد خبر: 3263
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ ۱۲:۰۸
دسته: اخبار
پرینت
ایمیل

کرونا دوباره شروع شد برای درخواست امبولانس خصوصی در تهران چه کنیم؟

کرونا دوباره شروع شد برای درخواست امبولانس خصوصی در تهران چه کنیم؟

[اجاره امبولانس با قیمت مناسب]

تعرفه آمبولانس خصوصی در سال 1402 چقدر شده است؟

02122680155 -09121402071
جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

این روزها با نظر به همه گیری ها و استرس و بیماری های رخ داده به دلیل بیماری های مختلف مثل کرونا نیاز به استفاده از امبولانس خصوصی تهران در تمام کلان شهر تهران بسیار اهمیت دارد زیرا که بسیاری از افرادی که دارای بیماری به جز کرونا هستند در صورت در معرض قرار گرفتن ویروس کرونا به دلیل ضعف ایمنی سریعا آلوده می شوند و ممکن است که به مرگ بیمار منجر شود.

به همین دلیل استفاده از امبولانس خصوصی و داشتن شماره امبولانس بسیار ضروری می باشد.

امبولانس خصوصی و کد دار در تهران و کرج

اجاره روزانه امبولانس خصوصی

اجاره روزانه امبولانس با توجه به نوع امبولانس و امکانات آن متفاوت خواهد بود معمولا امبولانس های نوع VIP از همه مدل ها گرانتر و بعد از آن مدل های تیپ A و B گرانتر می باشند.

البته اجاره روزانه امبولانس خصوصی در موارد خاص برای حمل نوزاد و بیماران اعصاب و روان هم تعرفه خاص خود را خواهد داشت.

اجاره امبولانس خصوصی تهران معمولا 75% قیمت حمل بیمار می باشد که این مورد در ابلاغیه وزارت بهداشت و آموزش پزشکی می باشد. که با توجه به شهر و تیپ امبولانس تعیین می شود.

قیمت امبولانس خصوصی در سال 1402

02122680155 - 09121402071
تماس بگیرید.

اگر منظور از قیمت امبولانس تعرفه حمل بیمار توسط امبولانس باشد که در قسمت بالا به آن مورد که تعرفه سال 1402 می باشد اشاره شد. ولی اگر هدف از قیمت امبولانس خصوصی خرید امبولانس ، ماشین و تجهیزات امبولانس می باشد ؛این قیمت نیز با توجه به مدل نوع و برند امبولانس و تجهیزات سوار شده در کابین این ماشین متفاوت خواهد بود.

که البته برای نیل به این هدف در بخش خصوصی ماشین ونی خریداری شده و سپس توسط تجهیزات پزشکی مجهز می شود. ولی برخی از خودروها به صورت اختصاصی برای امبولانس خصوصی تهران تجهیز و خریداری شده اند.

تعرفه امبولانس خصوصی

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از تعرفه امبولانس خصوصی با ما تماس بگیرید. لازم بذکر است تعرفه امبولانس خصوصی در تهران به دلیل ترافیک و مشکلات خاصی که این کلانشهر دارد معمولا بالاتر از سایر شهر ها می باشد.


02122680155 - 09121402071

خدمات متخصص عفونی در منزل و متخصص قلب در منزل نیز توسط موسسه امبولانس امداد نیکان به شما عزیزان ارائه می شود.

امبولانس خصوصی ارزان تهران

با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و پاندمی کرونا همگان به دنبال خدمات ارزانتر و اقتصادی تر هستند. به خصوص در بخش درمان بیماران هزینه ها سرسام آور می باشد.

برای پیدا کردن امبولانس خصوصی ارزان تهران شما می توانید از سایت امبولانس امداد نیکان استفاده نمایید که تمامی امبولانس های تهران را در تمام نقاط تحت پوشش خود دارد و شما می توانید با مقایسه قیمت امبولانس ارزان را در این منطقه پیدا کنید.

ولی امبولانس خصوصی ارزان تهران به این معنی نیست که این مرکز خدمات کمتری را ارائه می دهد بلکه این قیمت منصفانه نشان از منصف بودن این مجموعه و داشتن قیمت رقابتی برای ارائه خدمات می باشد.


02122680155 - 09121402071

شماره تلفن امبولانس خصوصی

برای داشتن شماره تلفن امبولانس خصوصی تهران شما بایستی مواردی را در نظر بگیرید سپس اقدام به پیدا کردن شماره تلفن امبولانس کنید.

02122680155 - 09121402071

اولین مورد محل و منطقه اعزام امبولانس می باشد. مورد بعدی نوع امبولانس مورد نیاز شما می باشد که ممکن است برخی از مناطق اعزام امبولانس نوع خاص امبولانس را که شما نیاز دارید نداشته باشند به همین دلیل باید در سرچ خود این مورد را نیز مد نظر داشته باشد.

و مورد سوم قیمت این خدمات می باشد. ولی برای پیدا کردن بسیاری از شماره تلفن امبولانس خصوصی با قیمت و امکانات مناسب در تمام مناطق تهران شما می توانید از موسسه امبولانس امداد نیکان استفاده کنید که بهترین و سریعترین امکانات را با بهترین قیمت دریافت کنید.

بهترین و مجهزترین امبولانس خصوصی تهران و کرج
امبولانس خصوصی تهران

با توجه به شیوع بیمار کرونا و افزایش تعداد بیماران بدحال و نیاز مبرم به استفاده از امبولانس و اعزام بیمار به مراکز درمانی عمدتا در شهر تهران و سایر کلانشهرها اعزام امبولانس در بخش دولتی با تاخیر صورت می پذیرد به همین دلیل استفاده از امبولانس در این وضعیت ضروری به نظر می رسد.

و همچنین داشتن شماره امبولانس خصوصی تهران نیز امروزه یکی از ضروریات می باشد.

امبولانس خصوصی تهران با توجه به این که در تمام مناطق تهران وجود دارد می تواند سریعا به بیمار شما رسیدگی کرده و آن را به نزدیکترین بیمارستان دولتی ویا خصوصی و یا هر مرکز درمانی مد نظر شما برساند.

تهرانپارس امبولانس خصوصی

این مرکز یعنی امبولانس خصوصی تهرانپارس در نزدیکی منطقه نامبرده در تهران واقع شده است و برای ارائه خدمات به متقاضیان آن منطقه آماده می باشد. مرکز خدماتی امبولانس امداد نیکان دارای یک ایستگاه اعزام امبولانس در آن منطقه می باشد.

شما با تماس با این مرکز و درخواست امبولانس در صورتی که نزدیک به امبولانس خصوصی تهرانپارس باشید در کمترین زمان ممکن برای شما اعزام اکیپ و امبولانس صورت می پذیرد. همچنین شما با سرچ عنوان امبولانس و یا با مراجعه به سایت مذکور می توانید از این امکانات بهره مند شوید.

امبولانس خصوصی پیروزی

این ایستگاه اعزام امبولانس این مرکز امبولانس خصوصی پیروزی نام دارد که برای ارائه خدمات به مناطق 13 و 14 مناسب می باشد.

مرکز اعزام امبولانس در سایت امبولانس امداد نیکان با داشتن ایستگاه های متعدد از جمله ایستگاه امبولانس خصوصی پیروزی قابلیت ارائه خدمات برای درخواست کنندگان گرامی در این مناطق با بیشترین سرعت و کمترین هزینه را خواهد داشت.

تمامی مراکز اعزام امبولانس این مرکز خدماتی از جمله امبولانس خصوصی پیروزی امکان ارسال هر نوع از امبولانس را خواهند داشت.

امبولانس خصوصی جنت آباد

امبولانس خصوصی جنت آباد که این ایستگاه نزدیک به غرب و شمال غرب تهران و حوالی اتوبان همت و منطقه 5 تهران می باشد. مراجعان و درخواست کنندگان محترم این مناطق و نزدیک به این منطقه می توانند از خدمات امبولانس در این زمینه استفاده کنند. این مرکز با داشتن ایستگاه های مختلف در زمینه اعزام امبولانس می تواند به تمام مناطق تهران خدمات رسانی کند.

امبولانس خصوصی جنت آباد هم یکی از ایستگاه هایی است که در این خصوص می تواند خدمت رسانی مناسبی برای همشهریان محترم داشته باشد.

امبولانس خصوصی شهریار

این مرکز خدمات علاوه بر داشتن ایستگاه اعزام امبولانس خصوصی تهران دارای ایستگاه هایی در شهر های اطراف تهران نیز می باشد که یکی از این ایستگاه ها ایستگاه اعزام امبولانس خصوصی در شهریار است.

استفاده از این خدمات برای ساکنین شهر های اطراف بسیار مهم و ضروری می باشد زیرا که ممکن است وضعیت بیمار ما به گونه ای باشد که امکان رسیدگی به فرد در این شهر ها وجود نداشته باشد و فرد باید سریعا اعزام شود در این زمان تماس با امبولانس خصوصی در شهریار و اعزام سریع بیمار می تواند جان بیمار شما را نجات دهد.

امبولانس امداد نیکان در شهریار قادر است تا در اسرع وقت به ساکنین محترم آن شهر خدمت رسانی داشته باشد.

امبولانس خصوصی تهران غرب

این مرکز دارای چندین ایستگاه اعزام امبولانس می باشد و شما با مراجعه به سایت امبولانس امداد نیکان می توانید این مراکز را بهره مند شوید.

با توجه به گستردگی منطقه غرب تهران این مرکز ایستگاه های متعددی از جمله امبولانس خصوصی تهران غرب را در این مناطق قرار داده تا در صورت درخواست خدمات اعزام امبولانس خصوصی تهران غرب به سرعت انجام شود. زیراکه در اعزام امبولانس به محل لحظه ها مهم می باشند.

امبولانس خصوصی ستارخان

امبولانس خصوصی ستارخان و فلکه صادقیه یکی از شلوغ ترین مناطق تهران محسوب میشود که اعزام امبولانس ممکن است در این منطقه با مشکل روبرو شود به همین دلیل ایستگاه امبولانس خصوصی ستارخان در این منطقه و نزدیک به منطقه 2 تهران واقع شده است که نیاز درخواست کنندگان این منطقه را به سرعت پاسخ دهد. امبولانس ستارخان به منظور ارائه خدمات در اسرع وقت در آن منطقه در نظر گرفته شده است.

امبولانس خصوصی شهرری

وجود مرکز امبولانس شهرری که یکی از پرجمعیت ترین شهر های اطراف تهران می باشد بسیار ضروری به نظر می رسد. درخواست کنندگان امبولانس از مرکز امبولانس خصوصی شهرری هم می توانند از خدمات حمل بیمار و یا اجاره روزانه امبولانس برای بیمار برخوردار شوند. امبولانس خصوصی شهر ری زیر مجموعه هایی از خدمات رسانی این مرکز به عنوان امبولانس تهران می باشد.

امبولانس خصوصی شهرک اکباتان

وجود ایستگاه امبولانس خصوصی شهرک اکباتان می تواند به عنوان امکانات بسیار مناسبی برای یکی از قدیمی ترین و شلوغ ترین شهرک های تهران محسوب شود.

این شهرک با دارا بودن جمعیت زیاد و به علت داشتن فاصله نسبتا زیاد با تهران نیاز به امبولانس خواهد داشت. مرکز خدمت رسانی امبولانس امداد نیکان با قرار دادن امبولانس در شهرک اکباتان قصد دارد که خدمات رسانی به اهالی این مرکز در زمینه اعزام امبولانس خصوصی تهران را به بهترین نحو انجام دهد.

امبولانس خصوصی شبانه روزی در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران

امبولانس خصوصی شهر قدس

این شهر یکی از شهر های تازه تاسیس اطراف تهران می باشد به همین دلیل این مرکز با توجه به این که ممکن است خدمات درمانی در این شهر دچار نقص هایی باشد ایستگاه اعزام امبولانس خصوصی شهر قدس را در آن منطقه قرار داده است.

بدیهی است که اعزام بیمار از شهر های اطراف تهران از جمله شهر قدس باید با سرعت بیشتری انجام شود. به همین دلیل این مرکز امکان اعزام امبولانس در شهر قدس را قرار داده است. مراجعین و درخواست کنندگان گرامی میتوانند از امبولانس خصوصی شهر قدس در زمینه حمل بیمار و اجاره روزانه امبولانس استفاده کنند.

امبولانس خصوصی منطقه1

امبولانس خصوصی منطقه 1 در یکی از مناطق تهران واقع شده است که علاوه بر شلوغ بودن دارای تلفیقی از بافت جدید و قدیم می باشد.

امبولانس خصوصی منطقه 1 قادر است تا به محله های تجریش، باغ فردوس ولنجک، دربند و نیاوران و مناطق نزدیک این منطقه خدمات رسانی کند.

امبولانس خصوصی منطقه 1 به ویژه در روز های تعطیل به علت ازدحام جمعیت در برخی از محله های این مناطق در زمینه اعزام امبولانس خصوصی تهران می تواند بسیار مهم و کمک رسان باشد.

امبولانس خصوصی شهرک غرب

امبولانس خصوصی شهرک غرب در منطقه 2 و در نزدیکی یکی از پرجمعیت ترین مناطق غرب تهران می باشد. اعزام امبولانس خصوصی تهران در این مناطق و مناطق نزدیک آن توسط امبولانس خصوصی شهرک غرب می باشد که این مرکز قابلیت اعزام بیمار در اسرع وقت به مراکز درمانی نزدیک را خواهد داشت.

امبولانس شهرک غرب از مجهزترین امبولانس ها برای اعزام بهره می برد که قابلیت خدمت رسانی به همشهریان محترم آن مناطق را خواهد داشت.

امبولانس خصوصی صادقیه

این مرکز با توجه به پر جمعیت و گسترده بودن منطقه غرب و شمال غرب تهران ایستگاه های متعددی را در زمینه اعزام امبولانس خصوصی تهران قرار داده است. یکی از این مراکز امبولانس خصوصی صادقیه می باشد.

این مرکز یعنی امبولانس خصوصی صادقیه در منطقه 2 تهران واقع شده است. و مراجعین و بیماران محترم ساکن در این منطقه قادر هستند از خدمات امبولانس استفاده کنند.

امبولانس خصوصی نارمک

امبولانس خصوصی نارمک در نزدیکی محله نارمک یکی از محله های منطقه 8 تهران واقع شده است. و ساکنین این محله با مراجعه به موسسه امبولانس امداد نیکان می توانند از خدمات امبولانس خصوصی نارمک استفاده کنند. ساکنین این مناطق قادر خواهند بود تا از خدمات حمل بیمار و اجاره روزانه امبولانس خصوصی نارمک بهره مند شوند.

امبولانس خصوصی ولنجک

این مرکز خدمات رسانی و درمانی سعی کرده است با شناسایی مناطق و محله های پرجمعیت ایستگاه های خود را جایگذاری نماید یکی از این ایستگاه ها امبولانس خصوصی ولنجک می باشد.

که امبولانس ولنجک در شمال تهران و در منطقه 1 قرار دارد. امبولانس ولنجک قادر است تا در اسرع وقت اقدام به اعزام امبولانس و ارائه خدمات امبولانس خصوصی تهران به ساکنین آن محله کند.

امبولانس خصوصی زعفرانیه

امبولانس زعفرانیه در یکی از بهترین و شلوغ ترین مناطق تهران قرار دارد. امبولانس خصوصی زعفرانیه در منطقه 1 واقع شده که این محله نزدیک به نمایشگاه بین المللی تهران بوده که در زمان برگزاری نمایشگاه ترافیک این منطقه واقعا آزار دهنده است.

و در صورت نیاز ضروری به امبولانس فرد بیمار ممکن است دچار مشکل شود. امبولانس خصوصی زعفرانیه قادر است به علت نزدیک بودن به آن منطقه سریعا خدمات اعزام امبولانس خصوصی تهران را در آن منطقه انجام دهد.

امبولانس خصوصی جردن

امبولانس جردن نزدیک به منطقه 3 و خیابان نلسون ماندلا می باشد. و ساکنین این منطقه به راحتی می توانند از خدمات امبولانس خصوصی جردن در این مناطق استفاده کنند. بدیهی است که استفاده از اعزام سریع امبولانس توسط امبولانس خصوصی جردن در این منطقه شلوغ تهران می تواند بسیار عالی و ایده آل باشد.

امبولانس خصوصی سعادت آباد

محله سعادت آباد یکی از محله های غرب تهران بوده و شامل میدان کاج میدان سرو و شهرک مخابرات می باشد. امبولانس خصوصی سعادت آباد با توجه به وسعت این منطقه در این منطقه حضور دارد تا بتواند خدمت رسانی مناسبی را در این زمینه ارائه دهد.

امبولانس خصوصی سعادت آباد قادر است تا در زمینه حمل بیمار توسط امبولانس و اجاره امبولانس به صورت روزانه خدمت رسانی نماید. امبولانس خصوصی سعادت آباد یکی از ایستگاه ها ی مهم در زمینه ارائه خدمات امبولانس خصوصی تهران می باشد.

امبولانس خصوصی در ولنجک ، امبولانس خصوصی جردن ، امبولانس خصوصی تجریش ، امبولانس خصوصی شهرک غرب ، امبولانس خصوصی سعادت آباد ، امبولانس خصوصی نیاوران ، امبولانس خصوصی زعفرانیه ، امبولانس خصوصی اقدسیه ، امبولانس خصوصی شریعتی ، امبولانس خصوصی قلهک ، امبولانس خصوصی کامرانیه ، امبولانس خصوصی دارآباد ، امبولانس خصوصی دیباجی

امبولانس خصوصی الهیه

امبولانس خصوصی الهیه در نزدیکی محله هایی مانند الهیه و فرشته واقع شده است که از محله های پر رفت و آمد آن منطقه می باشند.

امبولانس خصوصی الهیه در منطقه 1 می باشد و قابلیت ارائه خدمات امبولانس خصوصی تهران در آن منطقه را خواهد داشت. در لیست خدمات امبولانس خصوصی الهیه خدماتی مانند حمل بیمار و اجاره انواع امبولانس به صورت روزانه وجود دارد.

امبولانس خصوصی آجودانیه

امبولانس خصوصی آجودانیه یا تهرانسر در منطقه 3 تهران مستقر بوده و آماده خدمات رسانی به ساکنین این منطقه می باشد. شما با مراجعه به سایت امبولانس امداد نیکان می توانید از خدمات امبولانس خصوصی تهران در تمام مناطق از جمله امبولانس خصوصی آجودانیه بهره ببرید. امبولانس خصوصی آجودانیه و اکیپ اعزامی همراه قابلیت ارائه تمام خدمات روتین بهداشتی را خواهد داشت.

امبولانس خصوصی قیطریه

این مرکز خدمت رسانی و درمانی با تمرکز بر منطقه 1 تهران و شناسایی محله های آن مانند امبولانس خصوصی قیطریه سعی کرده است تا سریعترین اعزام امبولانس و اکیپ را در آن مناطق داشته باشد. امبولانس خصوصی قیطریه از محلات شلوغ و پر ازدحام منطقه 1 می باشد. این محله در خصوص امبولانس خصوصی تهران توسط امبولانس خصوصی قیطریه تحت پوشش قرار گرفته است.

امبولانس خصوصی فرمانیه

امبولانس خصوصی فرمانیه در یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین محلات منطقه 1 مستقر بوده و آماده خدمات رسانی می باشد. امبولانس خصوصی فرمانیه در منطقه 1 قابلیت خدمت رسانی را خواهد داشت. امبولانس خصوصی فرمانیه دارای اکیپ مجرب بوده و میتواند در مواقع لزوم برای بیمار بسیار کمک رسان و مفید باشد. امبولانس خصوصی فرمانیه از نقاط مهم برای ارائه خدمات امبولانس خصوصی تهران می باشد.

امبولانس خصوصی فرشته

همانطور که اشاره شد یک ایستگاه از این مرکز خدمات رسانی در محله فرشته الهیه با نام امبولانس خصوصی فرشته مستقر می باشد که قادر است تا در اسرع وقت خدمت اعزام امبولانس خصوصی تهران را در آن منطقه انجام دهد. امبولانس خصوصی فرشته قابلیت ارائه خدمات به ساکنین منطقه 1 تهران را خواهد داشت. همچنین امبولانس خصوصی فرشته از خدمات اجاره روزانه امبولانس نیز بهره خواهد برد.

امبولانس خصوصی کامرانیه

امبولانس خصوصی کامرانیه محله کامرانیه از محله های منطقه 1 و محله های حوالی این محله را تحت پوشش خود قرار خواهد داد. امبولانس خصوصی کامرانیه در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و از کادر مجرب بهره میبرد. امبولانس خصوصی کامرانیه تمامی خدمات روتین اشاره شده در زمینه امبولانس خصوصی تهران را قادر به ارائه می باشد.

امبولانس خصوصی یوسف آباد

امبولانس خصوصی یوسف آباد در منطقه 6 تهران مستقر شده است. و این ایستگاه اعزام امبولانس خصوصی یوسف آباد قادر است تا این محله و محله های اطراف را تحت پوشش خود داشته باشد. این محله از محله های پر ازدحام و شلوغ منطقه 6 بوده و مستقر شدن امبولانس خصوصی یوسف آباد می تواند برای ساکنین این محله بسیار مفید به فایده باشد.
همچنین از دیکر خدمات مرکز امبولانس امداد نیکان می توان به متخصص داخلی در منزل و متخصص ریه در منزل اشاره کرد.

امبولانس خصوصی نیاوران

امبولانس خصوصی نیاوران در منطقه تهران آماده ارائه خدمات به بیماران محترم می باشد. یکی از محله هایی که این امبولانس خصوصی نیاوران تحت پوشش قرار میدهد محله بزرگ نیاوران می باشد. همچنین امبولانس خصوصی نیاوران قادر است تا در سریعترین زمان ممکن این خدمات را برای بیماران ساکن آن محله به انجام برساند.

امبولانس خصوصی تجریش

امبولانس خصوصی تجریش یکی دیگر از محله های منطقه 1 را تحت پوشش خود قرار می دهد. این محله شلوغ و پر از مراکز خرید نیاز مبرم به امبولانس خصوصی تجریش خواهد داشت. تا در مواقع لزوم خدمات امبولانس خصوصی تهران توسط ایستگاه اعزام امبولانس خصوصی تجریش به انجام برساند.


شماره تلفن امبولانس خصوصی امبولانس امداد نیکان

این موسسه با توجه هدفی که برای خود ترسیم کرده است قصد دارد تا در این شرایط کرونایی و وضعیت اقتصادی مردم از آلام مردم کاسته و تا آنجایی که می تواند به بیماران و همراهان آنها کمک رسانی نمایید.

این موسسه سعی کرده است تمامی خدمات خود را غیر حضوری کرده و تمام خدمات با مراجعه به این سایت و در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد. این مرکز با راه اندازی اعزام امبولانس خصوصی تهران و شهر های اطراف و تحت پوشش قرار دادن محله های پر ازدحام سعی کرده تا سهمی را در کاهش مرگ و میر و رسیدن سریع بیماران بدحال به بیمارستان ها داشته باشد.

لازم بذکر است خدمات ویزیت پزشک در منزل ، رادیولوژی در منزل و تزریقات در منزل جزء خدمات تخصصی مرکز امبولانس امداد نیکان است.

بازدید: 1679
تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات، شامل زمان، مکان و... را پیگیری نمایید.