SliderSliderSlider
ایونت رو

 

کد خبر: 3272
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۳۳
دسته: اخبار
پرینت
ایمیل

منظور از پیامک انبوه چیست ؟

منظور از پیامک انبوه چیست +5 کاربرد اساسی آن برای کسب و کار شما

با پیشرفت تکنولوژی کسب و کارهای زیادی به وجود آمدند که برای معرفی و گسترش کالا و خدمات حوزه کاری خود به دیگران نیاز به یک روش جدیدی از بازاریابی دارند ارسال پیامک های تبلیغاتی به روش انبوه برای افراد بسیاری در سطح گسترده یکی از روش های نوین در بازاریابی پیامکی است که بسیار تاثیرگذار در ایجاد ترافیک و فروش و رشد درآمد کسب و کار شماست.

با ما در ادامه همراه باشید تا درباره پیامک انبوه مزایا و کاربردهایی که دارند بیشتر صحبت کنیم تا بهترین مسیر تبلیغاتی را در سامانه های پیامکی انتخاب کنید.

منظور از پیامک انبوه چیست؟

یک روش نوین در تبلیغات که با استفاده از پنل اس ام اس می توانید برای معرفی و گسترده کردن کسب و کار خود ارسال پیامک انبوه برای افراد بسیاری در کمتر از چند ثانیه داشته باشید.

ارسال پیامک انبوه در شیوه های تبلیغاتی بسیار کارآمد و موثر است و در صورتی که به صورت اصولی برای مشتریان یا مخاطبان ارسال گردد تاثیری چند برابری در فروش و رشد درآمد خواهد داشت.

ارسال پیامک انبوه چگونه کار می کند ؟

برای اینکه در حوزه کاری خود ارسال پیامک انبوه داشته باشید باید بدانید که چگونه می توانید این ارسال را به صورت انبوه انجام دهید و برای ثبت انبوه آن به چه پیش نیاز هایی نیاز دارید . ارسال پیامک انبوه از طریق یک نرم افزار تحت وب به نام پنل اس ام اس انجام می گیرد.

نیازی نیست که شما سخت افزاری نصب کنید یا درگیر یک روند طولانی و سخت شوید شما با انتخاب سامانه پیامکی معتبر و خوش سابقه سیب اس ام اس اقدام به خرید یک پنل اس ام اس میکنید بعد از آن با می توانید با رمز کاربری و نام عبور وارد بستر نرم افزاری پنل اس ام اس خود شوید و با استفاده از امکانات گسترده ای که در این سامانه پیامکی موجود است برای افراد زیادی پیامک انبوه ارسال کنید.

این کار بسیار راحت و سریع در کمتر از چند ثانیه انجام می شود بعد از آن شما می توانید بنشینید و تاثیر آن را در کسب و کار خود تماشا کنید.

مزایای ارسال پیامک انبوه

استفاده از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یا اطلاع رسانی مزایای بسیاری دارد در زیر مزایای ارسال پیامک انبوه را برای شما لیست میکنیم.

1. گسترش سریع : با ارسال پیامک انبوه برای هزاران نفر در چند ثانیه حداقل 95% پیامک ها را باز میکنند اگر پیامک های شما خاص و جذاب باشد موجب پیگیری پیامک تبلیغاتی از سمت مشتری می گردد.

2. ارسال هدفمند: پیامک های انبوه را می توانید برای گروه خاصی افراد که به شما مرتبط هستند ارسال کنید درین صورت تاثیر پذیری بیشتری خواهد داشت.

3. ارسال پیامک انبوه به راحتی در یک پیام نوشته و در کسری از ثانیه به هزاران مخاطب تحویل داده می شود که این روش بازاریابی موجب صرفه جویی در وقت خواهد شد.

4. پیامک ها بدون هیچ مشکل و فیلتری گم نمی شوند و برای مخاطبین ارسال می گردد.

5. ارسال پیامک انبوه نسبت به سایر روش های تبلیغاتی هزینه کمتری دارد.


کاربرد ارسال پیامک انبوه

استفاده از ارسال پیامک انبوه کاربردهایی دارد که هر روز با پیشرفت تکنولوژی کاربرد ارسال پیامک انبوه هم افزایش می یابد در اینجا برخی از کاربردهای ارسال پیامک انبوه را معرفی مکنیم.


• ارسال پیامک های اطلاع رسانی : مانند معرفی امکان یا محصول جدید به مشتری

• اتوماسیون اداری

• ایجاد ارتباط و تعامل دو طرفه با مشتریان یا کاربران با ارسال پیامک های نظرسنجی

• فروش انبوه محصول و خدمات

• بازاریابی

هزینه ارسال پیامک انبوه

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار کمتر و به صرفه تر است . کسب و کارهایی که تازه می خواهند شروع به کار کنند یا کسب و کار کوچکی دارند بهترین گزینه تبلیغاتی برای معرفی و گسترش کار آنها خواهد بود.

امکانات پنل اس ام اس ارسال انبوه

برای ارسال پیامک انبوه باید از سامانه پیامکی سیب اس ام اس در آدرس sibsms.com پنل اس ام اس تهیه کنید که امکانات پیشرفته تری داشته باشد تا ارسال پیامک انبوه شما به صورت هدفمند و تاثیرگذارتر اجرا شود در پایین به امکاناتی که پنل اس ام اس برای ارسال پیامک انبوه باید داشته باشد اشاره میکنیم.


• ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر اساس سن و جنسیت

• ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر اساس کد پستی

• ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر اساس مشاغل و اصناف

• ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از طریق دکل bts

• ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از طریق دکل lbs

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

• و.....

سامانه پیامکی سیب اس ام اس تمام این امکانات و قابلیت های ارسال پیامک گروهی و تکی را دارد.

درباره سیب اس ام اس بیشتر بدانید ...

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به کسب و کارها در معرفی محصول و خدمات و گسترش در سطح فراتری بسیار تاثیرگذار است که در اینجا از مزایا و کاربردهایی که ارسال پیامک انبوه دارد را به شما گفتیم تا بهترین مسیر را برای بازاریابی تبلیغاتی انتخاب کنید.

اگر تصمیم دارید برای کسب و کارتان ارسال پیامک انبوه و یا قصد دارید ارسال پیام صوتی انبوه انجام دهید سامانه پیامکی سیب اس ام اس با ارائه قابلیت ها و امکانات بروز و جامع تاثرگذارترین پنل اس ام اس ارسال پیامک را برای شما فراهم کرده تا در این مسیر تبلیغاتی در موفقیت و رشد و فروش درآمد همراه شما باشد.

جهت ثبت نام فوری رایگان در " سیب اس ام اس | SIBSMS " عدد 222 را به 500040075 پیامک کنید.

 

بازدید: 294

تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات، شامل زمان، مکان و... را پیگیری نمایید.