SliderSliderSlider
ایونت رو

 

کد رویداد : 41060              
وضعیت : برگزار شده
تاریخ شروع : چهارشنبه 22 آذر 02 Wed 13 December 23
تاریخ پایان : شنبه 25 آذر 02 Sat 16 December 23
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
آسیا، خاورمیانه، ایران، استان تهران، تهران، محل نمایشگاههای بین المللی تهران
Asia, Middle East, Iran, Tehran Province, Tehran
سطح برگزاری : داخلی، بین المللی
نوع ورودی : آزاد و رایگان
منبع ذکر رویداد : سایت نمایشگاهی( https://calendar.iranfair.com/ )

چاپ، بسته بندی

زمان برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی چاپ،بسته بندی و ماشین آلات وابسته؛تهران - در محل نمایشگاههای بین المللی تهران - در تاریخ 22 تا 25 آذر ماه 1402 میباشد .

نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران در فضایی بالغ بر ٣٠.٠٠٠ متر در محل دائمی نمایشگاه های بین الملللی تهران برگزار خواهد شد. هزاران نفر از فعالان و خریدارن مجصولات این صنعت از برای یافتن جدیدترین و آخرین امکانات و به روز کردن تجهیزات خود از این نمایشگاه بازدید می نمایند .شرکت در این نمایشگاه بهترین فرصت برای ملاقات با آن ها خواهد بود.ایران با داشتن بیش از ٧٠ میلیون نفر جمعیت و رشد بی وقفه در صنعت و ارتباطات ، با تقاضای بالایی برای تکنولوژی های جدید در صنعت چاپ و بسته بندی، محصولات وخدمات مرتبط مواجه است .به عنوان یکی از بزگرترین رویداد ها در خاور میانه و یکی از مهمترین ها در این صنعت در ایران ،نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران نقش موثرترین وسیله برای ایجاد و حفظ روابط میان صنعت چاپ و بسته بندی لیران و صنعت چاپ و بسته بندی بین المللی است.

نمایشگاه بین المللی تهران
ایونت رو عضویت در ایونت رو گزارش اطلاعات اشتباه

رویداد های مرتبط


تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات، شامل زمان، مکان و... را پیگیری نمایید.